Yoga przy muzyce w sobotę 17 lutego

Zapraszamy na niezwykłą muzyczną podróż i duchowy performance. 
 
Yoga przy muzyce to połączenie majestatyczności gongu z krystaliczną mocą mis dźwiękowych a dodatkowo tym razem dołączy didgeridoo.
  • Intensywne i przestrzenne wibracje mis otulają i wnikają w ciało, powodując uzdrawianie na poziomie komórkowym. Działają na metabolizm i harmonizują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe.
  • Magiczne i silnie uzdrawiające wibracje gongu pozwolą Ci na głęboki relaks oraz na podróż poza ciało i własną Jaźń. W średniowieczu wierzono, że gong i jego dźwięk- wibracje mają właściwości odmładzające.
  • Myśli zwalniają, umysł się uspokaja, koncentracja ogniskuje się na oddechu i odczuciach w ciele, w którym jeszcze przez kilka godzin po wydarzeniu czuć będziesz przyjemne rozluźnienie i rozwibrowanie, a pozytywny nastrój utrzyma się znacznie dłużej.
  • To także doświadczenie medytacyjne, zwiększające uważność, umiejętność bycia „tu i teraz”.
  • Didgeridoo to instrument, który wywodzi się z dalekiej Australii, gdzie tamtejsi aborygeni grają na nich od przynajmniej 1500 lat. Po dziś dzień są istotną częścią ich plemiennej kultury. Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny.

W tę fascynującą podróż zabierze Was Miras Turczynowicz. Zapraszamy do wspólnej aktywności.

Skip to content